ROGRAM PROMOTOR ŚFN DLA NAUCZYCIELI WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z UNIWERSYTETEM ŚLĄSKIM

  Trwają  intensywne przygotowania do 4. Edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Nieustannie dążymy do udoskonalenia tej inicjatywy. W tym roku po raz pierwszy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia zapraszamy dyrektorów oraz nauczycieli szkół województwa śląskiego, dla których przygotowaliśmy możliwość współpracy jako „PROMOTOR ŚFN”.  Promotorzy Śląskiego Festiwalu Nauki to osoby aktywnie uczestniczące w życiu społecznym, popularyzatorzy nauki, pracujący zawodowo z młodzieżą, pasjonaci potrafiący swoim zaangażowaniem zarażać innych. Promotor ŚFN, to osoba, która pełni funkcję doradczą, pomaga w analizie
i ewaluacji Festiwalu, ale także aktywnie go promuje w swoim otoczeniu.  

  Powołując się na Państwa doświadczenie w pracy z kreatywnymi i aktywnymi nauczycielami chcielibyśmy prosić o pomoc
w propagowaniu tej inicjatywy dostępnymi dla Państwa kanałami informacyjnymi wśród wszystkich nauczycieli, z którymi Państwo współpracują.

  Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl/zostan-promotorem-sfn Rejestracja do programu otwarta będzie do 4 grudnia br. Koordynatorem programu jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok