Dyżury Dziekanów w okresie wakacyjnym

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych - dr hab. Kazimierz Miroszewski 18 lipca 2017 r. godz. 10.00 do 11.00
Prodziekan ds. Badań Naukowych i Promocji - dr hab. Waldemar Wojtasik 25 lipca 2017 r. godz. 12.00 do 13.00
Prodziekan ds. Ogólnych i Studenckich - dr hab. Danuta Ślęczek-Czakon 12 lipca 2017 r. godz. 10.00 do 12.00
Prodziekan ds. Kształcenia - dr hab. Małgorzata Suchacka - 18 lipca 2017 r. godz. 8.30 do 11.30
Kierownik Studiów Niestacjonarnych - dr Małgorzata Domagała - 11 lipca 2017 r. godz. 13.00 do 14.30
Kierownik Studiów Doktoranckich - dr hab. Piotr Wróblewski - 5 lipca 2017 r. godz. 15.00 do 16.00
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok