Szkolenie BK z zakresu zarządzania projektami

sl projektyInteresujesz się tematyką zarządzania projektami? Chcesz zobaczyć konkretne studium przypadku? Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Dobre praktyki PMI w zarządzaniu projektem na przykładzie Business Run Katowice.”
 
CO? – Szkolenie „Dobre praktyki PMI w zarządzaniu projektem na przykładzie Business Run Katowice”
KIEDY? – 17 maja 2017 r., godz. 10:00 – 12:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)
 
 
 
 
O WYDARZENIU
W coraz szybciej zmieniającym się otoczeniu biznesowym, skuteczne zarządzanie projektami daje przewagę, która gwarantuje sukces na rynku. Zarządzanie organizacją poprzez projekty to nowoczesne podejście do zwiększenia skuteczności działań rynkowych oraz optymalnego wykorzystania zasobów.
Podczas spotkania słuchacze poznają powszechnie uznane, wybrane „dobre praktyki” ujęte w standardzie PMBOK Guide® (Project Management Body of Knowledge) utrzymywanym przez PMI (Project Management Institute). Wykładowca podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie prowadzenia i realizacji projektów.
Prowadzący: Jarosław Piotrowski
 
O ORGANIZATORZE
PMI to wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami. Opracowuje standardy zarządzania projektami, wydaje międzynarodowe certyfikaty kompetencyjne (m.in. PMP), promuje zwiększanie rozpoznawalności Zarządzania Projektami i roli Kierownika Projektów we wszystkich sektorach gospodarki.
Capgemini to firma świadcząca zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.
 
Informację o zakwalifikowaniu uczestnik otrzyma na dzień przed wydarzeniem.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok