Propozycja udziału w ASEFEdu Young Reporter 2017

gQL6fIBZ 200x200ASEF oferuje bezprecedensową możliwość zaangażowania młodych dziennikarzy w praktykę swojego rzemiosła poprzez opisywanie projektów ASEF w Azji i Europie. Poszukiwani są młodzi pisarze z pasją, twórcy filmów dokumentalnych, blogerzy i/lub osoby aktywne w mediach społecznościowych.
Wnioskodawcy muszą spełniać następujące warunki:
• być młodymi reporterami z udowodnionymi umiejętnościami*,
• być w wieku od 18-30 lat,
• być obywatelem jednego z krajów ASEM,
• wykazać się doskonałą znajomością języka angielskiego (ustnie i pisemnie)
* Propozycja skierowana do osób, które nie są zatrudnione w pełnym wymiarze czasu jako dziennikarze.
Wybrani Młodzi Reporterzy ASEFEdu opiszą do sześciu projektów edukacyjnych obejmujących dwa regiony geograficzne i odnoszących się do tematu "Dostęp do edukacji i zatrudnienia dla młodzieży".
Rejestracji można dokonywać do 30 kwietnia pod adresem http://www.asef.org/press/corporate/news-4182-open-call-for-asefedu-young-reporter-2017. Szeroki zakres informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie internetowej http://www.asef.org/Uploads/Open%20Call%20for%20ASEFEdu%20Young%20Reporter%202017.pdf. Z wszelkimi ewentualnymi pytaniami dotyczącymi udziału w wydarzeniu możecie Państwo zgłaszać się bezpośrednio do organizatorów pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok