Seminarium wyjazdowe Studiów Doktoranckich WNS –„Kim są Czesi?”

Studia Doktoranckie WNS zapraszają doktorantów i wszystkich sympatyków studiów doktoranckich na seminarium wyjazdowe "Kim są Czesi?", które odbędzie się w dniach 9-11.06.2017 r. w Pradze. W ramach wyjazdu planujemy zwiedzanie zabytków miasta, seminarium naukowe w sali zlokalizowanej przy praskim rynku oraz wizytę na Uniwersytecie Karola. Osoby zainteresowane seminarium wyjazdowym w Pradze prosimy o szybki kontakt. Zgłoszenia na wyjazd przyjmują do 30 kwietnia: Maciej Marmola (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz dr hab. Piotr Wróblewski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Szczegółowe informacje i koszty wyjazdu w rozwinięciu.

Czas pobytu w Pradze: 9–11 czerwca 2017 

Koszty przejazdu – bilet grupowy w dwie strony (autokar i szybki pociąg): 162 zł od osoby, czas przejazdu do Pragi: 5 godzin z Katowic. 

Koszty noclegów – Hradczany 

Pokoje gościnne w klasztorach Zakonu Braci Kapucynów. 

600 KCs - ok. 94 zł za dwie noce. 

Szacowany koszt wyjazdu (bez wyżywienia): ok. 256 zł. 

Uwaga: można również skorzystać z innej formy transportu – samochód + czeskie koleje z Bogumina (Bohumin) wówczas koszty wyjazdu będą mniejsze. 

 

Wszelkich informacji udzielają: 

Maciej Marmola (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz dr hab. Piotr Wróblewski (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok