Warsztaty pn. „Design Thinking jako metoda projektowania innowacyjnych rozwiązań w Google"

Zaproszenie na warsztaty Desing Thinking organizowane przez Google i Polski Fundusz Rozwoju dla pracowników i studentów Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego  

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pn. „Design Thinking jako metoda projektowania innowacyjnych rozwiązań w Google", organizowane przez Google i Polski Fundusz Rozwoju dla pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych oraz studentów Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Celem wydarzenia jest pomoc w generowaniu pomysłów na projekty i zadania badawcze.

Warsztaty odbędą się 9 grudnia br. (poniedziałek) w godzinach od 9.00 do 17.00 w Auli Kazimierza Lepszego w Budynku Rektoratu UŚ przy ul. Bankowej 12 w Katowicach.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w warsztatach, uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji poprzez link do strony Google zmieszczony poniżej

.W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób, dlatego bardzo prosimy o rejestrację do 2 grudnia br.

Etapy procesu rejestracyjnego na warsztaty: 

➡ Wejdź na stronę https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-uniwersytet-slaski-0912/

➡ Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Organizatorowi zależy na tym, aby poznać Państwa pomysły i to nad czym chcą Państwo pracować. Na tej podstawie Google może    dokonać wyboru  uczestników 

➡ Mail zwrotny z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail

➡ Po zakwalifikowaniu (czyli kilka dni przed terminem warsztatów) otrzymacie Państwo e-mail z informacją czy zostaliście Państwo zakwalifikowani na warsztaty.  

Na czym to polega?

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się wzmacniać i wykorzystywać trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów). 

Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

US Katowice znajdz 1200x628 3

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok