Seminarium: ,,Czym oddychamy? - monitoring jakości powietrza i jego ochrona"

Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych serdecznie zaprasza do udziału w seminarium pt. „Czym oddychamy? – monitoring jakości powietrza i jego ochrona”. Seminarium odbędzie się 24 maja 2019 r. o godz. 10:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (sala D), ul. Konarskiego 18B w Gliwicach.
Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie trwałej współpracy przedstawicieli samorządu terytorialnego ze światem nauki.
Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na niezwykle istotnym problemie zanieczyszczenia powietrza i jego monitoringu. Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie okazją do owocnej wymiany doświadczeń i poglądów.
Seminarium towarzyszyć będzie wystawa prac artystów plastyków pt. „Stop! SMOG”, będąca efektem konkursu zorganizowanego z inicjatywy prof. Jerzego Buzka, który jest jednym z prelegentów naszego seminarium.

Zgłoszenia udziału przyjmowane będą do 21 maja włącznie, poprzez formularz dostępny pod linkiem >>> oraz pod numerem telefonu: 32  359 23 44.

Więcej informacji znajduje się na stronie Obserwatorium: http://www.obserwatoriummiasto.us.edu.pl/rejestracja-na-seminarium-01-03-2019/ 

PROGRAM 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok