Gigantyczne piłkarzyki na Dniu otwartym WNS

gigantyczne pilkarzyki centaurus 3Czym są gry zespołowe jak nie fantastycznym laboratorium, w którym widać jak na dłoni relacje społeczne w wielu ich wymiarach? Gracze, partnerzy, sędziowie, kibice... - odważni, wyważeni, otwarci, gotowi na wyzwania, czy też obserwatorzy?
W piłkę nożną można grać na wiele różnych sposobów a propozycja, by wpleść tę zabawę w obchody Dnia otwartego WNS to prawdziwy magnes, który z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych. Nasi goście będą mieli okazję nie tylko na ucztę duchową i intelektualną w trakcie wykładów i warsztatów naukowych, ale także - dzięki współpracy z firmą Centaurus - na gwarantowaną fantastyczną zabawę.
Niczym w piłkarzykach stołowych uczestnicy przypięci pasami, muszą się poruszać w jednakowym kierunku, podobnie jak partner w obronie czy ataku – bo tylko to zagwarantuje Wam zwycięstwo w naszych rozgrywkach. Mnóstwo humoru i dobrej zabawy to jeszcze jeden powód dla którego warto przyjść na nasze wydarzenie w czwartek - 5 października 2017 roku na Wydział Nauk Społecznych.
Zapisy i pytania prosimy kierować do Pani Katarzyny Głuc - Wojtas - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok