Program Summer Work and Travel na WPiA!

Zapraszamy wszystkich Studentów na wyjątkowe spotkane z Konsulem Stanów Zjednoczonych Joelem Fitch, które odbędzie się 16 grudnia (poniedziałek) o godz. 11:30 (aula nr 8) na Wydziale Prawa i Administracji.

Joel Fitch jest wicekonsulem w Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Przed przyjazdem do Polski pracował jako dyplomata w Konsulacie Generalnym USA w Sao Paulo w Brazylii, Ambasadzie USA w Brazylii oraz w Ambasadzie USA w Angoli.
Urodził się w Atlancie, jednak większość swojego życia spędził za granicą. Ukończył studia międzykulturowe na Indiana Wesleyan University. Mówi w języku polskim i portugalskim.

Konsul opowie o programie, wyjaśni kryteria oraz zasady ubiegania się oraz odpowie na pytania uczestników. Po wystąpieniu Konsula odbędzie się prezentacja przedstawiciela jednej z agencji - Camp Leaders. Reprezentant w swojej prezentacji będzie mógł opowiedzieć o kosztach wyjazdu, potrzebnych dokumentach i ostatecznym terminie składania podań.

Program Summer Work and Travel skierowany jest do studentów uniwersytetów i wyższych uczelni, którzy w czasie wakacyjnej przerwy mogą wyjechać do Stanów Zjednoczonych i pracować, a po skończonym kontrakcie mają 30 dni na podróżowanie po terenie Stanów Zjednoczonych.

Once Explorers, Always Explorers

  Śląski Festiwal Nauki Katowice oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach zapraszają na wykład specjalny pt. „Once Explorers, Always Explorers”  który odbędzie się 12 grudnia 2019 o godz. 17.00 w Państwowej Szkole Muzycznej im. M. Karłowicza (ul. Teatralna 16, Katowice).

  Profesor Mark McCaughrean (Senior Advisor for Science & Exploration) przedstawi największe wyzwania związane ze współczesnymi badaniami Wszechświata, odsłoni sekrety najbardziej ambitnych misji kosmicznych oraz opowie historie ludzi, dzięki którym takie loty stają się możliwe.

  Wykład odbędzie się w języku angielskim, będzie możliwość skorzystania z tłumaczenia symultanicznego. Wystąpienie profesora poprzedzi krótki koncert pt. Muzyczne powitanie w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do 11 grudnia do godz. 9:00: https://www.formularze.us.edu.pl/form/index/1139.

Szkolenie z Zakresu Stalkingu

Szanowni Państwo,

  Możliwości komunikacyjne nowych mediów są wykorzystywane do usprawnienia wielu procesów związanych ze studiowaniem, jednak zdarzają się także przypadki rażących nadużyć. Zagadnienia bezpiecznego korzystania z sieci, jak również praw i obowiązków związanych z poszanowaniem godności osobistej stają się więc kwestią bardzo istotną z perspektywy harmonijnego współistnienia na uczelni studentów, wykładowców i pracowników administracji.

Zachęcamy studentów Wydziału Nauk Społecznych do uczestnictwa  w szkoleniu z zakresu stalkingu, które odbędzie się:

 • 11 grudnia 2019 r. w godz. 9:40 do 13:40 - ul. Bankowa 11, aula im. Kazimierza Popiołka
 • 12 grudnia 2019 r. w godz. 9:40 do 13:40 - ul. Grażyńskiego 53, aula im. prof. Józefa Pietera

Program szkolenia obejmuje:

 • wprowadzenie – czym jest stalking, skala zjawiska, kto należy do grupy ryzyka, profil sprawcy;
 • uporczywe nękanie w polskim kodeksie karnym – formy stalkingu, kiedy nękanie jest uporczywe, kiedy mamy do czynienia
  z naruszeniem prywatności i poczuciem zagrożenia;
 • dowody na uporczywe nękanie – na co zwrócić uwagę, jak je gromadzić,
  co przekazywać policji i prokuraturze, świadkowie;
 • postępowanie ze stalkerem – praktyczne porady dla ofiar;
 • postępowanie przygotowawcze – gdzie zgłosić nękanie, prawa pokrzywdzonych, praktyczne aspekty kontaktów z policją
  i prokuraturą.

Serdecznie zapraszamy!

Studenci Dzieciom

Czy czujecie już  ten przedświąteczny nastrój?

W okresie Bożego Narodzenia świat staje się inny...na kilka dni...

Tak niewiele trzeba: uśmiech, ciepło dłoni, gest, spojrzenie w oczy... trochę zapachu cynamonu i wanilii, koronkowa serwetka,
jakiś talerzyk z pomarańczą, światełka w domu i za oknem... kompot z suszu i pierniczki...

Czytając to pewnie uśmiechasz się sam do siebie, bardzo nas to cieszy 

Radość dziecka podczas rozpakowywania upominków to moment bezcenny. Wszystkie troski odchodzą w siną dal, a uśmiech,
który pojawił się na twarzy jest bezcenny.
W okresie od 4 -20 grudnia na Wydziale  Nauk Społecznych na korytarzach ( ul. Grażyńskiego 53,  ul. Bankowa 11) ustawimy kosze na podarunki dla dzieci. Jeśli chcesz dołączyć to akcji będzie nam niezmiernie miło. Nie możemy zbierać pieniędzy,
ale np. bony do drogerii (w wysokości min.20 zł), słodycze, przybory szkolne, książki,  gry planszowe (oczywiście tylko i wyłącznie nowe rzeczy!) na pewno ucieszą małych podopiecznych.

A 20 grudnia Usiołek ubrany w mikołajkową czapkę wraz z chętnymi wolontariuszami przekaże dary podopiecznym świetlicy środowiskowej Promyk i podopiecznym Programu Aktywności Lokalnej: „ Razem możemy więcej”.

Zadbajmy, żeby ten świat był choć na kilka dni przyjazny dla wszystkich, święta były wyjątkowe i niepowtarzalne, bo ten nastrój
jest najpiękniejszy na świecie:)))

INFORMACJE DLA STUDENTÓW

Prodziekan ds. Kształcenia i Studentów 

podejmuje decyzje administracyjne związane z tokiem studiów oraz rozstrzyga sprawy sporne w indywidualnych sprawach studenckich

Dyrektor Kierunku i Zastępca Dyrektora Kierunku

podejmuje decyzje w sprawach dotyczących kształcenia na kierunku studiów

w tym:

 • kontroluje harmonogramy zajęć oraz obciążenia sal dydaktycznych
 • kontroluje rejestracje studenckie w USOSweb na zajęcia fakultatywne
 • weryfikuje harmonogramy sesji egzaminacyjnych
 • decyduje w sprawach związanych z dyplomowaniem

podejmuje decyzje związane z regulaminem studiów

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

   Koło Naukowe „Włącznik”, działające na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach we współpracy z placówkami i instytucjami z Katowic, organizuje 10 grudnia 2019 roku na Wydziale Nauk Społecznych (ul. Grażyńskiego 53) Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Celem wydarzenia jest  zapoznanie studentów i mieszkańców Katowic z obszerną ofertą wolontariatu w ich miejscu nauki i zamieszkania.

   Podczas wykładu inauguracyjnego otwierającego obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza gościć będziemy wolontariuszkę i Prezes Fundacji „Mimo Wszystko”Panią  Annę Dymną wraz z Internetowym Analitykiem Rynku Osób Niepełnosprawnych w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” Panem Januszem Świtajem, którzy podczas rozmowy moderowanej opowiedzą o swojej działalności.

   Wierzymy, że zorganizowane wydarzenie wyposaży studentów i mieszkańców w wiedzę oraz w nowe umiejętności, które będą przydatne w profesjonalnej pracy zawodowej, jak i w życiu społecznym.

Warsztaty pn. „Design Thinking jako metoda projektowania innowacyjnych rozwiązań w Google"

Zaproszenie na warsztaty Desing Thinking organizowane przez Google i Polski Fundusz Rozwoju dla pracowników i studentów Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego  

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pn. „Design Thinking jako metoda projektowania innowacyjnych rozwiązań w Google", organizowane przez Google i Polski Fundusz Rozwoju dla pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych oraz studentów Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Celem wydarzenia jest pomoc w generowaniu pomysłów na projekty i zadania badawcze.

Warsztaty odbędą się 9 grudnia br. (poniedziałek) w godzinach od 9.00 do 17.00 w Auli Kazimierza Lepszego w Budynku Rektoratu UŚ przy ul. Bankowej 12 w Katowicach.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w warsztatach, uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji poprzez link do strony Google zmieszczony poniżej

ROGRAM PROMOTOR ŚFN DLA NAUCZYCIELI WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z UNIWERSYTETEM ŚLĄSKIM

  Trwają  intensywne przygotowania do 4. Edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Nieustannie dążymy do udoskonalenia tej inicjatywy. W tym roku po raz pierwszy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia zapraszamy dyrektorów oraz nauczycieli szkół województwa śląskiego, dla których przygotowaliśmy możliwość współpracy jako „PROMOTOR ŚFN”.  Promotorzy Śląskiego Festiwalu Nauki to osoby aktywnie uczestniczące w życiu społecznym, popularyzatorzy nauki, pracujący zawodowo z młodzieżą, pasjonaci potrafiący swoim zaangażowaniem zarażać innych. Promotor ŚFN, to osoba, która pełni funkcję doradczą, pomaga w analizie
i ewaluacji Festiwalu, ale także aktywnie go promuje w swoim otoczeniu.  

  Powołując się na Państwa doświadczenie w pracy z kreatywnymi i aktywnymi nauczycielami chcielibyśmy prosić o pomoc
w propagowaniu tej inicjatywy dostępnymi dla Państwa kanałami informacyjnymi wśród wszystkich nauczycieli, z którymi Państwo współpracują.

  Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl/zostan-promotorem-sfn Rejestracja do programu otwarta będzie do 4 grudnia br. Koordynatorem programu jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIELKIE BADANIE KOMPETENCJI

   W związku z realizowanym przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach projektem „Studia i co dalej? – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” dofinansowanym ze środków  UE, Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr hab. prof. UŚ  Ryszard Koziołek ogłosił rok akademicki 2019/2020 rokiem Wielkiego Badania Kompetencji wśród studentów naszej Uczelni.
W związku z tym faktem zwracamy się o przekazanie nauczycielom akademickim (którzy prowadzą zajęcia, wykłady bądź seminaria ze studentami 2 lub 3 roku studiów I stopnia, 1 lub 2 roku studiów II stopnia oraz 4 lub 5 roku studiów jednolitych magisterskich) informacji o Wielkim Badaniu Kompetencji z prośbą o rozpowszechnienie tej wiadomości wśród swoich grup zajęciowych.

  Wielkie Badanie Kompetencji jest testem online, który obejmuje kluczowe kompetencje, jakich oczekują pracodawcy od absolwentów naszego Uniwersytetu – ich wybór został dokonany w oparciu o badania oczekiwań pracodawców przeprowadzane cyklicznie przez Biuro Karier. Poznanie swoich mocnych stron stanowić będzie dla studentów ułatwienie w wejściu na rynek pracy – dzięki świadomości tego, na jakim poziomie przejawiają kompetencje kluczowe z punktu widzenia pracodawcy oraz mając do dyspozycji wskazówki rozwojowe zawarte w raporcie otrzymanym po przeprowadzonym badaniu będą wiedzieli, na co kłaść nacisk przy poszukiwaniu praktyki, stażu czy też zatrudnienia.

  Udział w Wielkim Badaniu Kompetencji możliwy jest po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego (co jest wymogiem projektowym): https://formularze.us.edu.pl/kompetencje. Po dokonaniu zapisu, student otrzyma test do wypełnienia online.

  W przypadku zainteresowania grupy co najmniej kilku studentów prosimy o kontakt z Biurem Karier w celu umówienia dogodnego terminu na przeprowadzenie badania bezpośrednio na Wydziale bądź w siedzibie Rektoratu. Możliwe jest zrealizowanie badania dla całej grupy studentów podczas wybranych zajęć dydaktycznych w razie zainteresowania prowadzącego.

  W razie jakichkolwiek pytań związanych z Wielkim Badaniem Kompetencji bądź realizacją projektu „Studia i co dalej? – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy” prosimy o kontakt mailowy z Biurem Karier Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami telefonów 32 359 20 32 / 32 359 19 82. Osobami kontaktowymi w tej sprawie są Pani Małgorzata Biylnik, Ewelina Kaleta, Ewa Cetnar-Tkaczyk – doradcy zawodowi dedykowani studentom poszczególnych wydziałów.

Mobilne Targi Kariery na Bankowej 11

26 listopada 2019 r. w budynku przy ulicy Bankowej 11 w Katowicach odbędą się Mobilne Targi Kariery dla studentów Wydziału Nauk Społecznych i Wydziału Humanistycznego. Będzie to możliwość poznania pracodawców ze swojej branży, znalezienia pracy lub praktyk.

Udział w wydarzeniu to możliwość poznania:

 • ·ofert praktyk/staży u pracodawców z branży,
 • ·procesów rekrutacyjnych w firmach i instytucjach,
 • ·wymagań, oczekiwań i warunków pracy stawianych przez pracodawcę,
 • ·oferty instytucji wspierającej w wejściu na rynek pracy.

LAW AND PUBLIC POLICY – TODAY AND TOMORROW

    W imieniu Centrum Badawczego Polityki Publiczneji Problemów Regulacyjnych (Uniwersytet Śląski w Katowicach) zapraszamy do udziału w międzynarodowym seminarium naukowym LAW AND PUBLIC POLICY – TODAY AND TOMORROW. Wydarzenie odbędzie się 19 grudnia 2019 r. w godz. 9:30 – 16:30 w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Swoje wystąpienia potwierdzili: Hadar Dancig-Rosenberg (Bar-Ilan University/UC Berkley), Nikolaus Forgó (University of Vienna), Alexandra Harrington (University of Albany) and Marie-Claire Cordoner Segger (University of Cambridge).

 

Tematy paneli :

Law and Criminal Policy

Legal Policy and New Technologies

Law and Climate Policy

Udział w seminarium jest bezpłatny. Szczegóły w programie.

Uprzejmieprosimy o potwierdzenieudziału do dnia 10 grudnia 2019 rokunaadresmailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Media społecznościowe

Konkurs POP Science

Szanowni Państwo,

do 25 listopada można przesyłać kandydatury do konkursu POP Science. Konkurs ma na celu wyłonienie osób, które zajmują się popularyzacją nauki w sposób najbardziej efektywny i interesujący. Zachęcamy do zgłaszania pracowników i studentów Wydziału,
którzy prowadzą taką działalność. W tej nowej propozycji towarzyszącej Śląskiemu Festiwalowi Nauki możliwe jest zgłoszenie siebie
lub wskazanie kandydata w pięciu kategoriach:

 • wideoblog,
 • blog lub strona internetowa,
 • audycja radiowa lub podcast,
 • myśl globalnie, działaj lokalnie – naukowiec lub/i wykładowca akademicki szkoły wyższej działającej na terenie województwa śląskiego,
 • myśl globalnie, działaj lokalnie – mieszkaniec województwa śląskiego.

Konkurs POP Science wpisuje się w hasło przewodnie czwartej edycji festiwalu, które brzmi: “Nauka jest bliżej”. 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

https://www.slaskifestiwalnauki.pl/pop-science-1-edycja

Koordynatorem konkursu jest dr Michał Brol (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), który z chęcią odpowie na wszelkie pytania.

Zapraszamy wszystkich Państwa do nadsyłania propozycji.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Szanowni Studenci,

Jak co roku na Wydziale Nauk Społecznych (Instytut Pedagogiki i Psychologii), na obiekcie sportowym znajdującym się przy
ul. Grażyńskiego 53 zostanie rozegrany Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej kierowany do studentów UŚ. Wydarzenie organizowane jest przez pracowników Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu.

W bieżącym roku akademickim do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn. Turniej zostanie zorganizowany w systemie kołowym, czyli każda zgłoszona drużyna gra kolejno ze wszystkimi przeciwnikami.

Do finału przechodzą 2 najlepsze drużyny. Mecz finałowy odbędzie się w dniu 4 grudnia, na który serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów.

Aktualności

Uprzejmie informujemy, że w dniu 9 listopda 2019 r. (sobota) dziekanat studiów niestacjonarnych (Bankowa 11, pok. 5) będzie nieczynny.

PROJEKT "EXILIUM"

   Wyobraź sobie, że stoisz pośrodku pól, na zboczu góry, na brzegu morza, zastanawiając się nad swoim kolejnym krokiem. Opuściłaś/eś swój dom wczoraj… dwa tygodnie temu… sześć miesięcy temu… dwa lata temu. Jesteś w drodze. Jesteś małym punktem na mapie. Dokąd się udasz? Co zabierzesz ze sobą?
   Już niedługo w murach naszego Wydziału odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - PROJEKT "EXILIUM" dotyczący zjawiska migracji, organizowany we współpracy z Fundacją im. Heinricha Bölla z Warszawy. Od 14.11. do 29.11. odbędzie się szereg interesujących wydarzeń:
 
14.11. godz. 11.30  - Uroczysta inauguracja (Aula im. Józefa Pietera w budynku Wydziału Nauk Społecznych, ul. Grażyńskiego 53 w Katowicach)
13.11. - 02.12. - wystawa fotografii Marty Bogdańskiej pt. "Wskażcie nam drogę gorzkiego wygnania"
25-26.11. - warsztaty dla studentów pt. "Ja-Ty-Migrant", prowadzenie: Marta Bogdańska i Maya Teryaki (obowiązują zapisy)
29.11. godz. 17.00 - spektakl interaktywny "Exilium" w wykonaniu Teatru Playback Self 3.0. z Warszawy (sala widowiskowa, Miejski Dom Kultury "Koszutka", ul. Grażyńskiego 47), wstęp wolny
 
Wszystkie szczegóły znajdują się na plakacie.

V Zimowa Szkoła Metodologiczna

    Sekcja Metod, Technik i Narzędzi Badawczych Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych oraz Katedra Filozofii i Teorii Polityki Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w piątej Zimowej Szkole Metodologicznej, która odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2020 r.

    Wydarzenie adresowane jest do osób, które w gronie najwybitniejszych specjalistów w kraju chciałyby skonsultować swoje projekty badawcze lub aktualnie prowadzone badania pod kątem poprawności metodologicznej. Zapraszamy przede wszystkim reprezentantów politologii, stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa, nauk o mediach oraz dyscyplin pokrewnych. Możliwe będzie skonsultowanie swoich projektów badawczych przedstawianych w ramach grantów Narodowego Centrum Nauki (na konferencji obecny będzie koordynator dyscyplin w dziale Nauk Humanistycznych NCN), rozpraw doktorskich, habilitacyjnych i wszelkich innych prac badawczych.

Aktualności

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 października 2019 r. (czwartek) dziekanaty będą czynne do godziny 12.00.

4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

         Śląski Festiwal Nauki stał się doskonałą szansą dla popularyzacji działalności naukowej i badań. W wydarzeniach festiwalowych
w Teatrze Śląskim i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach wzięło udział łącznie ponad 100 tys. osób. Sukces tego przedsięwzięcia zależy od całej społeczności akademickiej i niezwykle istotna jest jak najliczniejsza obecność przedstawicieli Uniwersytetu Śląskiego w ramach stanowisk pokazowych, wykładów, warsztatów, wystaw oraz innych form popularyzacji.

         W tym tygodniu kończy się nabór zgłoszeń aktywności do 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE dla wszystkich pracowników, studentów i doktorantów. Ze względu na zbliżającą się uroczystość Wszystkich Świętych umożliwiamy wszystkim zainteresowanym przesyłanie zgłoszeń do 4 listopada włącznie. Jednocześnie prosimy osoby, które wysłały już zgłoszenia o ich ostateczne uzupełnienie
w tym terminie. 

         Zgłoszenia wszystkich rodzajów aktywności należy przekazywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie:  
www.slaskifestiwalnauki.pl  w zakładce "NABÓR ZGŁOSZEŃ". Przekazujemy Państwu także krótki film instruktażowy dotyczący korzystania z formularza rejestracyjnego:

https://www.youtube.com/watch?v=0vh_--27Ys8

         Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 4. Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE!

Dzień Rektorski

Z uwagi na uroczystości dnia Wszystkich Świętych, rektor Uniwersytetu Śląskiego ogłosił czwartek 31 bm. dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Podsumowanie dni otwartych pt: ,,Święto Bankowej"

W czwartek, 3 października br. na Uniwersytecie Śląskim odbyły się dni otwarte pt: „ Święto Bankowej”. Tego dnia gościliśmy na naszej uczelni Rafała Żaka - trenera, mówcę i autora tekstów, który zaprezentował „Krótki Kurs obsługi siebie na studiach”.
Oprócz ciekawych wykładów, warsztatów i gry terenowej, mogliśmy również wziąć udział w spotkaniu z żywą książką.
               
Dziękujemy nauczycielom i  uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy licznie przybyli na ul. Bankową, aby wspólnie z Uniwersytetem Śląskiem świętować ten dzień. Dziękujemy za pomoc Radiu Egida, Telewizji UŚ, Akademickiemu Związkowi Sportowemu oraz sponsorom wydarzenia. Wielkie podziękowania dla Pani Prodziekan ds. Kształcenia i Studentów dr hab. Małgorzaty Suchackiej za pomysł i organizację wydarzenia, oraz dla wykładowców, którzy tego dnia zapełnili harmonogram warsztatami i wykładami.
Do zobaczenia za rok!

Godziny Dziekańskie

W związku z organizowanymi przez Radę Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Społecznych, ,,Dniami Adaptacyjnymi" dla studentów pierwszego roku studiów I i II stopnia (dla budynków przy ul. Bankowej 11 oraz ul. Bankowej 14 w Katowicach) w dniu 15 października 2019r. od godziny 11:30 do godziny 13:00 Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, prof. dr hab. Zenon Gajdzica ogłasza godziny dziekańskie.

Wydziałowe Dni Pierwszaka

Przyjdź i dowiedz się więcej na temat studiowania!

Serdecznie zapraszamy  na  WYDZIAŁOWE DNI PIERWSZAKA, które odbędą się 21 października br.

 • ul. Bankowa 11 w godzinach od 8:00 do 11:00
 • ul. Grażyńskiego 53 w godzinach od 12:00 do 15:00.
 
4

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok