Rada Programowo-Biznesowa Instytutu Filozofii

Celem funkcjonowania Rady jest pogłębienie kontaktów z interesariuszami zewnętrznymi poprzez organizowanie wspólnych spotkań, w trakcie których studenci mogą dowiedzieć się co – z punktu widzenia potrzeb rynku pracy – daje filozofia oraz jakie umiejętności wyniesione ze studiów filozofii powinni podkreślać absolwenci, aby zwiększyć swoje szanse na pozyskanie pracy. Spotkaniom towarzyszą interesujące wystąpienia naszych absolwentów oraz osób reprezentujących różnego typu instytucje. Jest to także okazja do przeprowadzenia badań losów absolwentów, czy oczekiwań pracodawców w odniesieniu do prac naukowo - badawczych pracowników oraz kompetencji studentów kierunków promowanych przez Instytut. Przewodniczącym Rady jest dr hab.Tomasz Czakon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skład Rady Programowo-Biznesowej Instytutu Filozofii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
dr hab. Tomasz Czakon, przewodniczący, Instytut Filozofii UŚ
dr Agnieszka Wesołowska, sekretarz, Instytut Filozofii UŚ
Członkowie:
prof. zw. Dr hab. Bogdan Dembiński, Instytut Filozofii
mgr Piotr Dembiński, Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
mgr Tadeusz Donocik, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
dr Magdalena Fres, Izba Coachingu