Rosja

 • Bełgoradzki Państwowy Badawczy Uniwersytet, Wydział Dziennikarstwa,
  Udział wzajemny w konferencjach naukowych; publikacje w czasopismach i pracach zbiorowych wydawanych przez partnerów; Dr hab. Marian Gierula: Członek Rady Redakcyjnej „Naukowych Wiadomości Bełgoradzkiego Państwowego Uniwersytetu – Humanistyczne Nauki”. Współpraca od 2005 roku.
 • Kubański Państwowy Uniwersytet w Krasnodarze, Wydział Dziennikarstwa,
  Wzajemny udział w konferencjach naukowych; publikacje w pracach zbiorowych wydawanych przez partnerów w oparciu o wspólne projekty badawcze. Współpraca od 2006 roku.
 • Uralski Federalny Uniwersytet w Jekatierinburgu, Wydział Dziennikarstwa,
  Wzajemny udział w konferencjach naukowych; publikacje w czasopismach i pracach zbiorowych wydawanych przez partnerów w oparciu o wspólne projekty badawcze. Współpraca od 2007 roku.
 • Państwowy Uniwersytet w Woroneżu, Wydział Dziennikarstwa,
  Wzajemny udział w konferencjach naukowych; publikacje w czasopismach i pracach zbiorowych wydawanych przez partnerów. Dr hab. Marian Gierula: Członek Rady Redakcyjnej „Вестник ВГУ. Филология. Журналистика”. Współpraca od 2007 roku.
 • Południowy Federalny Uniwersytet, Rostów nad Donem, Wydział Filologii i Dziennikarstwa,
  Wzajemny udział w konferencjach naukowych; publikacje w czasopismach i pracach zbiorowych wydawanych przez partnerów. Współpraca od 1986 roku.
 • Wydziały i Katedry Dziennikarstwa Państwowych Uniwersytetów w: Czelabińsku, Astrachaniu, Stawropolu, Togliatti i Czycie (Katedra).
  Udział w konferencjach naukowych; publikacje w czasopismach i pracach zbiorowych wydawanych przez partnerów. Współpraca od drugiej połowy, pierwszej dekady XXI wieku.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok