LIDER - kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego

WNS FB 851x315px mniejsze

W programie zajęcia z:
foto LIDER
Barbarą Kohlbrenner - doradcą wizerunkowym i trenerem rozwoju osobistego, ekspertem businesowym dress codu, stylistką TVN Style w programie
„W poszukiwaniu piękna”, bohaterką książki "Sukces jest kobietą". Więcej: http://brb-doradztwowizerunkowe.pl/omnie/

Więcej informacji: TUTAJ

W ramach studiów odbędzie się Cykl spotkań z LIDERAMI:

agnieszka żebrowska dziurdzik Agnieszka Żebrowska-Dziurdzik - Dyrektor ds. klienta korporacyjnego PZU SA

Altus KatowiceAltus Katowice - właściciel Maciej Jaglarz - Prezes Zarządu ROTARIA S.A

WIĘCEJ INFORMACJI: TUTAJ

Studia Podyplomowe
LIDER – KREOWANIE PRZYWÓDZTWA I ROZWOJU ZAWODOWEGO

Opis studiów podyplomowych
Studia Podyplomowe „LIDER - kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego” są uruchamiane w celu doskonalenia pracowników na różnym szczeblu budowania swojej kariery zawodowej niezależnie od branży/dyscypliny naukowej, aby w umiejętny i profesjonalny sposób stali się LIDERAMI – czyli osobami potrafiącymi sprawnie zarządzać zespołem/grupą badawczą oraz budować swój autorytet, osobami które potrafią świadomie kreować swój wizerunek w rzeczywistości społecznej jak i w mediach społecznościowych, osobami które potrafią przeprowadzać mediacje i negocjacje (między współpracownikami i klientami), potrafią motywować pracowników z różnych kategorii wiekowych oraz samych siebie, potrafią zachowywać się zgodnie z zasadami savoir-vivre, etykiety i protokołu dyplomatycznego, potrafią zarządzać emocjami i stresem, potrafią zarządzać czasem, rozwiązywać sytuacje konfliktowe oraz zapobiegać konfliktom, potrafią przygotować profesjonalną prezentację multimedialną oraz wystąpienia publiczne (biznesowe, prasowe, konferencyjne etc.), potrafią umiejętnie wykorzystać techniki wymowy i emisji głosu, posiadają umiejętności godzenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym, potrafią wykorzystać wiedzę z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz mechanizmy perswazji i wywierania wpływu, potrafią także wykorzystać mechanizmy asertywności i manipulacji oraz posiadają umiejętność autoprezentacji i autopromocji oraz znają zasady i działanie Foundraisingu.

Adresaci studiów podyplomowych

Studia podyplomowe skierowane są dla pracowników korporacji, menagerów, kierowników, dyrektorów, wykładowców akademickich, pracowników instytucji państwowych, dyrektorów placówek oświaty, kierowników i naczelników wydziałów oświaty i edukacji, nauczycieli oraz pracowników placówek gminnych i powiatowych, polityków, rzeczników prasowych, doradców zawodowych, doradców wizerunkowych, właścicieli małych, średnich i dużych firm oraz absolwentów studiów I, II i III stopnia.

Sylwetka absolwenta studiów podyplomowych
Ukończenie studiów podyplomowych „Lider – kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego” przyczyni się do doskonalenia kompetencji miękkich, które wpłyną w największym stopniu na budowanie osobistej przewagi konkurencyjnej na rynku pracy, na budowanie autorytetu oraz na osiąganie sukcesów zawodowych.
Absolwent studiów podyplomowych będzie mógł wykorzystać zdobyte umiejętności
w zarządzaniu zespołem - byciu LIDEREM, motywowaniu pracowników, rozwiązywaniu
i zapobieganiu konfliktów, zarządzaniu czasem i emocjami. Absolwent także będzie posiadał umiejętności autoprezentacji, autopromocji, mediacji i negocjacji, przygotowania profesjonalnych wystąpień publicznych, sztuki dyplomacji, kreowania wizerunku w mediach
i w rzeczywistości, będzie znał zasady Fundraisingu i będzie potrafił znaleźć równowagę między pracą a życiem rodzinnym.

Prowadzący

Prowadzący zajęcia na studiach podyplomowych to przede wszystkim wybitni uczeni Instytutu Socjologii, Instytutu Politologii oraz Instytutu Filozofii Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Zajęcia prowadzone będą także przez: doradcę wizerunkowego, mediatora, coacha, aktora i  eksperta od savoir-vivre, etykiety i protokołu dyplomatycznego. W ramach zajęć praktycznych słuchacze będą uczestniczyć w cyklu spotkań z LIDERAMI różnych branż – z prezydentami miast, prezesami firm, menagerami, dyrektorami, którzy podczas spotkań podzielą się swoimi doświadczeniami realizowania swojej kariery zawodowej.

Czas trwania studiów podyplomowych
Czas trwania: 2 semestry; Rozpoczęcie: 24 luty 2018 rok; Opłata za semestr: 2200 zł;
Zajęcia w soboty

Metody nauczania

W programie studiów kładziony jest nacisk przede wszystkim na pracę indywidualną oraz pracę w grupie, aby w jak najdoskonalszy sposób wykształcić w słuchaczach oczekiwane umiejętności. Prowadzący zajęcia będą wykorzystywali podczas zajęć najnowsze techniki i metody nauczania, takie jak: dyskusja dydaktyczna, case study, metoda sytuacyjna, metody programowe z użyciem komputera, prezentacja multimedialna, wykład konwersatoryjny, metody poszukujące, burza mózgów, dyskusja moderowana przez prowadzącego, metoda stolików eksperckich, ćwiczenia z użyciem sprzętu radiowo-telewizyjnego, eksperyment, story telling, role playing, metoda podająca.

• odpis dyplomu ukończenia studiów I lub II stopnia
• podanie oraz kwestionariusz osobowy
• 2 zdjęcia
• kserokopia dowodu osobistego

data rozpoczęcia
24 luty 2018

miejsce składania dokumentów
Wydział Nauk Społecznych
40-007 Katowice, ul. Bankowa 11, pok. 3, parter
Tel. 32 359 11 09, Fax 32 359 21 26
www.is.wns.us.edu.pl

Kierownik: dr Katarzyna Juszczyk-Frelkiewicz, tel. 32 359 11 09,
Sekretarz: mgr Magdalena Kosa, tel. 32 359 11 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

termin składania dokumentów
od 10.01.2018 do 23.02.2018 roku

opłata
• opłata: 4400 zł za całe studia (przy opłatach jednorazowych)
• opłata: 2200 zł za semestr (przy opłatach jednorazowych), 2320 zł za semestr (przy opłatach ratalnych)

limit przyjęć
minimum 15 osób

dodatkowe informacje
Zajęcia odbywają się w soboty.

Od 10 stycznia do 23 lutego
ZAPRASZAMY !!!!