Tytuł naukowy profesora

Osoba prowadząca:

mgr Magdalena Kosa
tel: 32 359 1109
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pokój: 3
Godziny otwarcia: 9:00-13:00
 
 
 
 
  
Szczegółowe informacje dla osób ubiegających się o nadanie tytułu naukowego profesora na temat obowiązujących wzorów dokumentów, wymaganych przy ww. postępowaniu, znajdują się na stronie Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów .
 
Podstawy prawne:
- ustawa z dnia 14 marca 2003r. o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki

- Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 26 września 2016 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodzie doktorskim, w postępowaniu habilitacyjnym oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora

- zarządzenie 40/2016 z dnia 2016-05-05 Rektora UŚ zmieniające zarządzenie w sprawie kosztów przewodu doktorskiego, postępowania habilitacyjnego oraz o nadanie tytułu profesora, postępowania konkursowego poprzedzającego zatrudnienie na stanowisku profesora zwyczajnego i profesora nadzwyczajnego posiadającego stopień naukowy doktora habilitowanego oraz postępowania kwalifikacyjnego poprzedzającego zatrudnienie nauczyciela akademickiego na stanowisku profesora nadzwyczajnego lub profesora wizytującego posiadającego stopień naukowy doktora oraz znaczne i twórcze osiągnięcia w pracy naukowej, zawodowej lub artystycznej, a także zasad odpłatności za przeprowadzenie przewodu doktorskiego, postępowania habilitacyjnego oraz za czynności o nadanie tytułu profesora.
 

LISTA PROWADZONYCH POSTĘPOWAŃ O NADANIE TYTUŁU PROFESORA

NA WYDZIALE NAUK SPOŁECZNYCH wg. znowelizowanej ustawy o stopniach i tytule naukowym PRZEPROWADZANE SĄ AKTUALNIE NASTĘPUJĄCE POSTĘPOWANIA O NADANIE TYTUŁU PROFESORA:

dr hab. prof. UŚ Dariusz Nawrot

uchwała w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu profesora 

dr hab. Elżbieta Trafiałek

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok