Kaja Delewska

Dumnie mogę powiedzieć, że jestem Absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach! Studia dały mi niesamowite możliwości i pokazały wiele opcji rozwoju.
Cieszę się, że wybrałam taką opcję ponieważ poznałam wyjątkowych ludzi, nauczyłam się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy, przyswoiłam olbrzymią wiedzę i zobaczyłam co mogę zrobić w przyszłości.
Studia dają aparat pojęciowy, zmuszają do obcowania z rozmaitymi tekstami i narzędziami. Dają umiejętność oceny treści, występowania na forum publicznym, współpracy z ludźmi, radzenia sobie z problemami, organizacji swojej pracy, prowadzenia badań i szukania informacji.
Obecnie jestem szalenie zakochana w triathlonie, a co ciekawe i tu w świecie sportu można odnaleźć swoich wykładowców, którzy wydawali się być spokojnymi i statecznymi ludźmi.

Kaja Delewska