Stoisko Credit Agricole na Wydziale Nauk Społecznych

Rezerwacja zakończona

Ogólna
2017-11-09 09:00 - 17:00

9 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego studenci będą mogli spotkać się z doradcami z Credit Agricole i porozmawiać na temat planowania kariery zawodowej oraz zarządzania finansami. Stoisko firmy zlokalizowane w wydziałowym holu składać będzie się z czterech stref:

• „Poznaj swoje mocne strony” to miejsce, w którym można rozwiązać test predyspozycji zawodowych, skonsultować się ze specjalistą HR lub trenerem zawodowym, utworzyć CV oraz porozmawiać o budowaniu swojej marki w internecie,
  • „Zadbaj o swój kapitał” to przestrzeń, w której studenci dostaną możliwość założenia swojego pierwszego konta. Dzięki niemu uzyskają zniżki Klubu Rabatowego do 10 tysięcy sklepów i punktów usługowych w całej Polsce,
  • „Naładuj akumulatory”– kawiarenka, w której można wypić dobrą kawę lub naładować telefon pedałując na specjalnym rowerze
  • oraz strefa relaksu z grami planszowi i nagrodami.

Wydarzenie jest jednym z elementów programu „Świeża krew do pierwszej pracy” realizowanego przez bank Credit Agricole na 15 polskich uczelniach. Działania mają zachęcić młodych ludzi, by rozsądnie planowali rozwój swojej kariery zawodowej i przygotować ich do oczekiwań przyszłych pracodawców. Stoisko na Wydziale Nauk Społecznych czynne będzie od godz. 9.00 do 17.00. Studenci odwiedzający je będą mieli okazję:

• odkryć swoje predyspozycje zawodowe,
  • dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • uzyskać informacje na temat tworzenia atrakcyjnego CV oraz listów motywacyjnych,
  • dowiedzieć się, jak umiejętnie zarządzać swoimi finansami.

• 2017-11-09 09:00 - 17:00

Lista uczestników