Dzień Campus France

Rezerwacja zakończona

Ogólna
2017-11-07 10:00 - 13:00
Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują w listopadzie 2017 roku w miastach uniwersyteckich «Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji».
Dni Campus France adresowane są przede wszystkim do młodzieży licealnej oraz studentów, którzy są zainteresowani studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi, możliwością studiowania języka francuskiego oraz studiowania w języku francuskim, a także nauką języka francuskiego w Polsce.
Uniwersytet Śląski już po raz kolejny włączył się w organizację Dnia Campus France, który odbędzie się 7 listopada 2017 roku na Wydziale Nauk Społecznych UŚ. W programie Dni Campus France w Polsce przewidziano prezentacje oraz możliwość indywidualnych spotkań z przedstawicielami Agencji Campus France, przedstawicielami wybranych kierunków studiów oraz pracownikami firm francuskich, a także konkurs z ciekawymi nagrodami.

• 2017-11-07 10:00 - 13:00

Lista uczestników