Dzień studyjny poświęcony życiu politycznemu współczesnej Francji (organizacja: Centrum AKCES)

Rezerwacja zakończona

Ogólna
2017-03-30 09:00
Wydział Nauk Społecznych
W ramach obchodów Święta Frankofonii przypadającego tradycyjnie na marzec, Akademickie Centrum Sukcesu (AkCeS) zaprasza na dzień studyjny 30 marca 2017 roku poświęcony życiu politycznemu współczesnej Francji. Wydarzenie to skierowane jest zarówno do młodzieży licealnej, jak i studentów, którym bliskie są język i kultura Francji. Będzie to niepowtarzalna szansa na głębsze zrozumienie określonych aspektów francuskiej współczesnej rzeczywistości politycznej (instytucji wyborów, aktu głosowania i kształtowania się świadomości politycznej młodzieży). Zbliżające się wybory prezydenckie we Francji to doskonała okazja do dyskusji wokół tych kwestii, czemu sprzyjać będzie obecność zaproszonego gościa, dr Davida Gouard, socjologia i politologa z Uniwersytetu w Montpellier. Więcej szczegółów znajdą Państwo na plakacie wydarzenia.

• 2017-03-30 09:00

Lista uczestników