Niesamowita Historia Ludzkości

Rezerwacja zakończona

Wydarzenia dla licealistów
2017-02-15 11:10 - 13:00
Od 13 do 17 lutego 2017 roku w salach audytoryjnych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbywać się będzie kolejny cykl zajęć w ramach „Spotkań z nauką”. Tematem tegorocznego cyklu, który jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, będzie „Niesamowita historia ludzkości”. Wykładowcy filologii angielskiej, historii, politologii i filologii polskiej przybliżą uczniom niesamowitą historię naszej kultury. Opowiedzą o tych meandrach jej dziejów, które decydują o obliczu współczesności, a które z różnych powodów zostały przemilczane lub zapomniane.

• 2017-02-15 11:10 - 13:00

Lista uczestników