Ograniczone Funkcjonowanie Budynku na Miesiąc Sierpień

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, iż w miesiącu sierpniu z racji okresu urlopowego na podstawie Zarządzenia Rektora w sprawie szczególnego funkcjonowania uczelni w tym właśnie miesiącu, ograniczone jest funkcjonowanie budynku wydziału oraz jednostek w nim obecnych. W sprawach pilnych takich jak wydawanie zaświadczeń studentom prowadzony jest w tym czasie dyżur dziekanatu zgodnie z obowiązującymi godzinami pracy. W pozostałych sprawach zapraszamy od dnia 2.09.2019.

Dyplomy Dla Najlepszych Absolwentów

Szanowny Absolwencie!

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom naszej Uczelni, którzy ukończyli studia  w roku akad. 2018/2019 i wyróżniali się w sferze dokonań związanych z nauką, sportem i innymi osiągnięciami. Pragniemy przypomnieć o możliwości zgłoszenia przez Was swojej kandydatury.
Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie załączonego formularza i nadesłanie go w formie papierowej oraz elektronicznego do dnia 17 września 2019 r. na adres: 40-007 Katowice, ul. Bankowa 11 p. 19.
 

Pierwszy Dyżur

Pierwszy dyżur Prodziekan ds. Kształcenia dr hab. Małgorzaty Suchackiej po przerwie wakacyjnej odbędzie się dnia 17.09.2019 roku w godzinach 8.20-9.00.

Szkolenie ARK: „Wyeliminować chaos - czyli skuteczne planowanie”

Dnia 31 lipca 2019r. w godz. 10:00-14:00 w sali 133 w budynku rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się szkolenie „Wyeliminować chaos - czyli skuteczne planowanie”.


Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak poprawić organizację swojego dnia, aby wykorzystać go najlepiej oraz co zrobić, aby dobry plan doprowadził do celu. Udział w szkoleniu to także odpowiedź na pytanie kiedy jesteśmy najbardziej produktywni i wydajni oraz na czym polega planowanie i co warto zaplanować.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.
O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na dzień przed szkoleniem.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://bk.us.edu.pl/szkolenie-ark-wyeliminowac-chaos-czyli-skuteczne-planowanie

 

Kondolencje

Z głębokim żalem żegnamy prof. zw. dr hab. Józefa Bańkę, Dziekana Wydziału Nauk Społecznych, dyrektora Instytutu Filozofii, długoletniego pracownika Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, cenionego naukowca, wykładowcę i nauczyciela akademickiego. 

Rodzinie zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.
 
Dziekan Wydziału, Dyrektor Instytutu Filozofii UŚ,
społeczność Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach  
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok