Spotkania z adrenaliną

Mamy zaszczyt zaprosić na wydarzenie pn. „Spotkania z adrenaliną", które odbędzie się 19.02.2015 r. o godz. 18:30 w Teatrze Korez w Katowicach.

Przedsięwzięcie organizowane jest z inicjatywy studentów Uniwersytetu Śląskiego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i kabaret „Drzewo a gada". Naszym celem jest zmotywowanie słuchaczy do aktywnego działania i realizowania swoich pasji. Chcemy zachęcić uczestników do tego, by podejmowali śmiałe i odważne decyzje, realizowali swoje marzenia i nie zniechęcali ewentualnymi porażkami.

Podczas eventu planowane są wystąpienia studentów z niepełnosprawnością (m.in. Janusza Świtaja, studenta II roku psychologii), którzy swoją działalnością pokazują, że niepełnosprawność nie musi wiązać się z biernością, a trudności, na które napotykają w życiu codziennym, nie stanowią przeszkody w realizacji planów. Prócz studentów, wystąpi także kabaret "Drzewo a gada" oraz zaproszeni goście, wśród nich Mariusz Kałamaga (kabaret „Łowcy.B"), który także będzie motywować publiczność do aktywności i realizacji najśmielszych planów. Na podsumowanie wydarzenia wystąpi zespół „032" - rockowo-folkowa grupa ze Śląska.

Spotkanie jest nieodpłatne i skierowane do wszystkich zainteresowanych.

W celu zapewnienia miejsca prosimy o potwierdzenie obecności do dn. 18. 02. 2015 r.
pod nr.: 503-133-593

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych ul. Bankowa 14,40-007 Katowice tel. 32 359 19 98