Plebiscyt ABSOLWENT Z PASJĄ 2015

Od roku 2012 roku Uniwersytet Śląski organizuje plebiscyt „Absolwent z Pasją", który ma na celu promocję osiągnięć i niezwykłych pasji absolwentów Uczelni wszystkich lat akademickich od początku jej powstania. W styczniu 2015 roku rozpoczynamy kolejną, już trzecią edycję.

Tytuł „Absolwenta z Pasją" jest wyróżnieniem Absolwenta za jego zainteresowania, którym oddaje się z pełnym zaangażowaniem, a także za aktywną, wyróżniającą się i znaczącą działalność społeczną oraz za osiągnięcia indywidualne w zakresie działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie. Co miesiąc komisja plebiscytowa wyłania Absolwentów Miesiąca. Po wyłonieniu ostatniego Absolwenta Października uruchomiane jest głosowanie on-line. Na podstawie oddanych głosów komisja plebiscytowa wyróżnia jednego z absolwentów tytułem „Absolwenta z Pasją Roku". Wręczenie nagrody następuje podczas uroczystości wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom w listopadzie danego roku.

Propozycję swojej kandydatury można składać osobiście, ale także respektujemy nadsyłanie zgłoszeń przez inne osoby. Zachęcamy do nadsyłania propozycji osób, które ukończyły Wydział Nauk Społecznych i zasługują na tytuł „Absolwenta z Pasją".

Informacji na temat plebiscytu udziela Pani Martyna Fołta tel. 32 359 19 75, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania: formularz zgłoszeniowy