LAW AND PUBLIC POLICY – TODAY AND TOMORROW

W imieniu Centrum Badawczego Polityki Publiczneji Problemów Regulacyjnych (Uniwersytet Śląski w Katowicach) zapraszamy do udziału w międzynarodowym seminarium naukowym LAW AND PUBLIC POLICY – TODAY AND TOMORROW. Wydarzenie odbędzie się 19 grudnia 2019 r. w godz. 9:30 – 16:30 w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Swoje wystąpienia potwierdzili: Hadar Dancig-Rosenberg (Bar-Ilan University/UC Berkley), Nikolaus Forgó (University of Vienna), Alexandra Harrington (University of Albany) and Marie-Claire Cordoner Segger (University of Cambridge).

Tematy paneli :

Law and Criminal Policy

Legal Policy and New Technologies

Law and Climate Policy

Udział w seminarium jest bezpłatny. Szczegóły w programie.

Uprzejmieprosimy o potwierdzenieudziału do dnia 10 grudnia 2019 rokunaadresmailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe