Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Szanowni Studenci,

Jak co roku na Wydziale Nauk Społecznych (Instytut Pedagogiki i Psychologii), na obiekcie sportowym znajdującym się przy
ul. Grażyńskiego 53 zostanie rozegrany Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej kierowany do studentów UŚ. Wydarzenie organizowane jest przez pracowników Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu.

W bieżącym roku akademickim do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn. Turniej zostanie zorganizowany w systemie kołowym, czyli każda zgłoszona drużyna gra kolejno ze wszystkimi przeciwnikami.

Do finału przechodzą 2 najlepsze drużyny. Mecz finałowy odbędzie się w dniu 4 grudnia, na który serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów.