V Zimowa Szkoła Metodologiczna

Sekcja Metod, Technik i Narzędzi Badawczych Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych oraz Katedra Filozofii i Teorii Polityki Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w piątej Zimowej Szkole Metodologicznej, która odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2020 r.

Wydarzenie adresowane jest do osób, które w gronie najwybitniejszych specjalistów w kraju chciałyby skonsultować swoje projekty badawcze lub aktualnie prowadzone badania pod kątem poprawności metodologicznej. Zapraszamy przede wszystkim reprezentantów politologii, stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa, nauk o mediach oraz dyscyplin pokrewnych. Możliwe będzie skonsultowanie swoich projektów badawczych przedstawianych w ramach grantów Narodowego Centrum Nauki (na konferencji obecny będzie koordynator dyscyplin w dziale Nauk Humanistycznych NCN), rozpraw doktorskich, habilitacyjnych i wszelkich innych prac badawczych.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość:

• wysłuchania wykładów eksperckich z zakresu metodologii nauk o polityce,
  • wzięcia udziału w tematycznych panelach warsztatowych, w trakcie których zaprezentują i poddadzą do dyskusji swoje koncepcje badawcze,
  • uzyskania informacji, w jaki sposób poprawnie przygotować wniosek o grant w konkursach organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki,
  • odbycia indywidualnych konsultacji z zaproszonymi specjalistami

Zgłoszenia wraz z projektem badawczym zawierającym założenia metodologiczne prosimy przesyłać do 15 stycznia 2019 r. na adres sekretarza konferencji – mgr Marii Lewandowskiej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Opłata za udział w konferencji:

Opłata za udział w konferencji obejmuje wyżywienie (bufet kawowy, obiady i uroczystą kolację) oraz materiały konferencyjne. Wynosi 290 zł dla osób spoza PTNP, 110 zł dla członków PTNP.

Opłaty prosimy dokonywać na podane poniżej konto PTNP:

Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych

ul. Krakowskie Przedmieście 3

konto bankowe: 60 1020 1156 0000 7102 0064 8402

dopisek na przelewie: V Zimowa Szkoła

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (W FORMACIE .DOC, .DOCX LUB .PDF) MUSI ZAWIERAĆ NASTĘPUJĄCE ELEMENTY:

Część techniczna:

• Imię i nazwisko:
  • Tytuł/stopień naukowy:
  • Afiliacja naukowa:
  • Tytuł wystąpienia:
  • Numer telefonu: