4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

Śląski Festiwal Nauki stał się doskonałą szansą dla popularyzacji działalności naukowej i badań. W wydarzeniach festiwalowych
w Teatrze Śląskim i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach wzięło udział łącznie ponad 100 tys. osób. Sukces tego przedsięwzięcia zależy od całej społeczności akademickiej i niezwykle istotna jest jak najliczniejsza obecność przedstawicieli Uniwersytetu Śląskiego w ramach stanowisk pokazowych, wykładów, warsztatów, wystaw oraz innych form popularyzacji.

W tym tygodniu kończy się nabór zgłoszeń aktywności do 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE dla wszystkich pracowników, studentów i doktorantów. Ze względu na zbliżającą się uroczystość Wszystkich Świętych umożliwiamy wszystkim zainteresowanym przesyłanie zgłoszeń do 4 listopada włącznie. Jednocześnie prosimy osoby, które wysłały już zgłoszenia o ich ostateczne uzupełnienie
w tym terminie.

Zgłoszenia wszystkich rodzajów aktywności należy przekazywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie:
www.slaskifestiwalnauki.pl  w zakładce "NABÓR ZGŁOSZEŃ". Przekazujemy Państwu także krótki film instruktażowy dotyczący korzystania z formularza rejestracyjnego:

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 4. Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE!