Jobs Spot na Uniwersytecie Śląskim

19 listopada 2014 r. od godz. 10.00 do 15.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego trwać będzie II edycja Jobs Spot w Katowicach. To nowa inicjatywa pozwalająca studentom i absolwentom na zapoznanie się z ofertami pracy, praktyk i staży już na początku roku akademickiego. Wydarzenie umożliwi bezpośredni kontakt z przedstawicielami najbardziej prestiżowych firm, zadawanie pytań związanych z procesami rekrutacyjnymi oraz pozostawienie własnej aplikacji pracodawcom. Ponadto, uczestnicy zainteresowani poszerzeniem wiedzy na temat konkretnego pracodawcy będą mieli szansę na udział w innowacyjnej formule spotkań, czyli „rozmowach na okrągło”.

Studenci i absolwenci będą mogli również wziąć udział w grze biznesowej „Chłopska Szkoła Biznesu” oraz szkoleniu prowadzonym przez pracowników GoldenLine „Personal Branding w internecie, czyli jak dobrze zaprezentować się jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną”.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmuje Biuro Karier pod numerem telefonu: 32 359 20 32.

Partnerem wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, natomiast patronat honorowy nad akcją objął JM Rektor UŚ prof.. zw. dr hab. Wiesław Banyś..

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.katowice.jobsspot.pl.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok