Godziny Rektorskie

Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

z dnia 16 maja 2019 r.

w sprawie wprowadzenia godzin rektorskich

w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W związku z organizacją Juwenaliów Śląskich 2019 na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego, zarządzam w dniach:
23 maja (czwartek) i 24 maja (piątek) br. godziny rektorskie do godziny 12.00 wolne od zajęć dydaktycznych. Powyższe ustalenia nie dotyczą Wydziału Artystycznego oraz Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji.

Ponadto uprzejmie proszę Państwa Dziekanów o zwolnienie z zajęć dydaktycznych studentów uczestniczących w korowodzie, który przejdzie ulicami Katowic dnia 21 maja br. (wtorek) na podstawie zaświadczenia wydanego przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Z up. REKTORA

Prorektor ds. Kształcenia i Studentów