zakończenie tygodnia wns

Jesteśmy już po “Tygodniu WNS w szkołach”. Za nami wiele wrażeń i inspirujących rozmów z uczniami szkół średnich. Wykłady z tematyki nauk społecznych bardzo zainteresowały młodzież, która zastanawia się nad wyborem dalszego kierunku kształcenia. Uczniowie zadawali wiele pytań i wspólnie uczestniczyli w analizie przykładowych problemów życia społecznego. Okazali się uważnymi obserwatorami, którzy trafnie dostrzegają tendencje i zadają bardzo poważne pytania. To zobowiązuje i przypomina o misji kształcenia młodego, krytycznie myślącego człowieka. Dziękujemy szkołom za fantastyczną współpracę.

Szczególne podziękowania należą się także wykładowcom, którzy wzięli udział w naszym projekcie “Tydzień WNS w szkołach”.
Dzięki ich zaangażowaniu i pasji część uczniów z pewnością spotka się z nami w październiku już jako studenci I roku.

Poniżej zdjęcia z wykładu Pana dr hab. Rafała Mustera – wykładowcy Instytutu Socjologii, którego pracownicy w tym roku przygotowali najwięcej propozycji tematycznych dla szkół średnich.

2 RM bardzomałe

1 RM bardzomałe