Doradztwo tworzy spot wyborczy

Studenci II roku Doradztwa politycznego i publicznego po raz kolejny mieli możliwość nakręcenia własnego spotu. Tym razem stworzyli reklamę wyborczą kandydata na urząd prezydenta Katowic. Scenariusz spotu powstał w ramach zajęć „Wyborcze strategie komunikacyjne” prowadzonego przez dr hab. Marka Mazura. W trakcie produkcji studenci pod kierownictwem mgr Agaty Olszaneckiej-Marmoli w ramach konwersatorium "Telewizyjna reklama polityczna" nagrywali także filmowy making of. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom oraz studentom. Zachęcamy do oglądania i subskrybowania naszego kanału Youtube.