Turniej trzech uniwersytetów

W środę 6 czerwca 2018 roku w Katowicach odbędzie się piłkarski turniej trzech uniwersytetów, w którym zmierzą się reprezentacje: Katedry Historii Uniwersytetu Ostrawskiego, Katedry Historii Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy oraz Instytutu Historii Uniwersytetu Śląskiego.

Zawody są kolejną, choć nietypową odsłoną współpracy między Instytutem Historii UŚ a partnerami z Czech i Słowacji, która obejmuje między innymi prowadzenie wspólnych Środkowoeuropejskich Studiów Historycznych.

Turniej rozpocznie się o godz. 13.00 na boisku Ośrodka Sportowego „Słowian” w Katowicach.

PLAKAT TURNIEJ 3 UNIWERSYTETÓW preview