X edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

plakat wyroznienia jm

Wyróżnienia JM Rektora dla najlepszych studentów, doktorantów, słuchaczy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży, Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku UŚ jest jedną z form promowania aktywnego studiowania, twórczych postaw oraz działań na rzecz środowiska akademickiego i społecznego. Celem konkursu jest wyłonienie osób wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności naukowej i popularnonaukowej, społecznej czy kulturalnej, osób w szczególny sposób inicjujących i wspierających życie studenckie, a także posiadających nietuzinkowe osiągnięcia artystyczne bądź sportowe.

Termin zgłaszania wniosków upływa 28 marca 2018 roku. Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ wpisuje się w obchody 50-lecia istnienia uczelni. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.