Warsztaty ARK: Marka osobista

2017 ARK logo1Chcesz dowiedzieć się co robić, by być bardziej atrakcyjnym dla pracodawcy? W jaki sposób zbudować swój wizerunek, by wywarł korzystne wrażenie na innych? Przyjdź na warsztaty „Droga do spełnienia, czyli jak budować swoją markę osobistą” i poznaj tematykę personal brandingu od podszewki.

CO? – warsztaty "Droga do spełnienia, czyli jak budować swoją markę osobistą"
KIEDY? - 19 lipca 2017 r., 9:00 – 14:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)
O WYDARZENIU
Celem szkolenia jest zbudowanie mocnej, wyróżniającej się marki oraz jej prezentacja. Uczestnicy odkryją na nowo swoje mocne strony, stworzą mapę swoich zasobów oraz umiejętności. Na tym stabilnym fundamencie zbudują swoją markę osobistą. A dzięki stworzonemu tekstowi autopromocji będą potrafili wspaniale się zaprezentować np. przyszłemu pracodawcy.
Prowadzący: Anna Nazarewicz-Chechelska – trener

ZAPISY
Zapisy rozpoczynają się 12 lipca 2017 r. i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.
O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.