Wykład otwarty pod tytułem Polska i Litwa w Unii Europejskiej. Kontekst historyczny.

22 stycznia 2014 roku o godzinie 11.00 w Sali Rady Wydziału odbędzie się wykład otwarty Jego Ekscelencji Konsula Honorowego Litwy Jerzego Wcisło pod tytułem Polska i Litwa w Unii Europejskiej. Kontekst historyczny.
Wydarzenie swoim patronatem objął Dziekan Wydziału prof. zw. dr hab. Wiesław Kaczanowicz oraz Dyrektor Instytutu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa prof. UŚ dr hab. Mariusz Kolczyński.

Konsul wyraził zgodę na pytania z publiczności.

Wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe Stosunków Miedzynarodowych.{modal images/Ogloszenia/2013-2014/konsul.jpg}{/modal}