II SYMPOZJUM KOGNITYWISTYCZNE „ŚLĄSKA KOGNITYWISTYKA”

logoMamy ogromną przyjemność poinformować, że w dniu 23.05.2017 roku w Instytucie Filozofii na Wydziale Nauk SpołecznychUniwersytetu Śląskiego odbędzie się II Sympozjum Kognitywistyczne pt. „Śląska Kognitywistyka”. Będzie ono poświęcone m.in. prezentacji założeń, przebiegu oraz wyników badań kognitywistycznych (psycholingwistycznych i neurolingwistycznych), prowadzonych na Uniwersytecie Śląskim przy współpracy ze Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie, a także prezentacji zagadnień związanych z memetyką i neurodydaktyką. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Instytutu Filozofii.