Spotkanie inaugurujące projekt Inkubator Innowacyjności+

Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej i Krajowej Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Tomasz Pietrzykowski, prof. UŚ wraz z Biurem Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszają na spotkanie inaugurujące projekt Inkubator Innowacyjności+ realizowany przez Uniwersytet Śląski w Katowicach w konsorcjum ze spółką celową uczelni SPIN-US oraz Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Celem projektu jest wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności w zakresie komercjalizacji.
Spotkanie odbędzie się w dniu 11 maja 2017 r. o godz. 10:00 w Auli im. Kazimierza Lepszego (rektorat Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12, Katowice). W planie spotkania:
· przedstawienie założeń projektu Inkubator Innowacyjności+,
· prezentacja brokerów innowacji/technologii „Nauka ↔ Broker ↔ Komercjalizacja”,
· prelekcja przedstawiciela Rady Inwestycyjnej „Nauka a biznes: inne spojrzenie na własne rozwiązanie naukowe”,
· prezentacja źródeł finansowania projektów B+R w ramach programów NCBiR,
· Q&A (pytania i odpowiedzi).