Szkolenie pt. Skuteczne publikowanie w czasopismach naukowych

Dnia 25 kwietnia 2017 r. odbędzie się szkolenie pt. Skuteczne publikowanie w czasopismach naukowych, które zostanie poprowadzone przez Panią dr Anetę Drabek z CINiBA w godzinach 12.40-14.10 w Auli im. prof. Kazimierza Popiołka. Na szkolenie zapraszamy pracowników, doktorantów i wszystkich zainteresowanych podniesieniem swoich kompetencji.

Szkolenie będzie obejmować następującą problematykę:
1. Typologia publikacji w czasopismach.
2. Wykazy czasopism punktowanych.
3. Dlaczego lepiej publikować artykuły niż rozdziały?
4. Współczynniki oceny czasopism. Jak sprawdzić czy czasopismo jest punktowane; ma IF lub CiteScore.
5. Kryteria wyboru czasopisma.

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych ogłosił godziny dziekańskie dla osób zainteresowanych ww. szkoleniem. Godziny będą obowiązywały od 12.40 do 14.10.