Szkolenie BK: Prince2® Foundation

sl z.projektamiWeź udział w szkoleniu PRINCE2® i zdobądź wiedzę w zakresie zarządzania projektami! Ukończenie szkolenia i pozytywne zdanie egzaminu, pozwala na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu, umożliwiającego w pełni profesjonalną działalność nad opracowywaniem własnego projektu, bez względu na jego zasięg. Szkolenie już 9 i 10 maja 2017 r. w Studenckiej Strefie Aktywności UŚ!

CO? - szkolenie "PRINCE2® Foundation"
KIEDY? - 9 i 10 maja 2017 r. , godz. 8:00 - 16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133 (Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

O SZKOLENIU
Udział w szkoleniu zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu, a także pomaga w kontrolowany sposób prowadzić projekt.
PRINCE2 daje korzyści w postaci kontroli zasobów i efektywnej możliwości zarządzania ryzykiem biznesowym oraz ryzykiem projektu,
PRINCE2 zawiera ustalone i sprawdzone najlepsze praktyki zarządzania projektami. Metodyka ta jest szeroko rozpowszechniona i rozumiana, dzięki czemu zapewnia wspólny język wszystkim uczestnikom projektu,
PRINCE2 zachęca do formalnego uznania odpowiedzialności w projekcie i koncentruje się na tym, co projekt ma dostarczyć, dlaczego, kiedy, gdzie i dla kogo.
Szkolenie będzie odbywać się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi przekazu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczestników.

PLAN SZKOLENIA
Praca przedkursowa:
Lektura „PRINCE2 Tour” oraz rozwiązanie ćwiczeń
Rozwiązanie ćwiczenia – Puzzle
Rozwiązanie ćwiczenia – Role
Rozwiązanie ćwiczenia – Produkty
Rozwiązanie ćwiczenia – Ryzyko
Wskazówki dla osób przystępujących do egzaminu PRINCE2 Foundation
Pierwszy próbny egzamin PRINCE2 Foundation wraz z wyjaśnieniami
Główne moduły:
Przegląd metodyki PRINCE2.
Temat Organizacja.
Proces Przygotowanie Projektu.
Temat Uzasadnienie Biznesowe.
Proces Inicjowanie Projektu.
Temat Plany.
Temat Jakość.
Temat Ryzyko.
Proces Zarządzanie Końcem Etapu.
Temat Postępy.
Proces Sterowanie Etapem.
Temat Zmiana.
Proces Zarządzanie Dostarczaniem Produktów.
Proces Zamykanie Projektu.
Proces Zarządzanie Strategiczne Projektem.
Przykładowe egzaminy PRINCE2 Foundation wraz z omówieniem.

PROWADZĄCY
Trenerzy INPROGRESS to zespół doświadczonych specjalistów, których wiedzę z zakresu zarządzania potwierdzają zdobyte akredytacje i lata doświadczeń w środowisku biznesowym. Dzięki zawodowej aktywności, z łatwością obrazują teoretyczną wiedzę przykładami z codziennej pracy. Indywidualne podejście do każdego uczestnika szkoleń oraz wypracowany warsztat trenerski sprawiają, że sale szkoleniowe opuszczają wyłącznie zadowoleni kursanci!
Marcin Trendel - trener, wykładowca i manager z wieloletnią praktyką. Posiada doświadczenie na kierowniczych stanowiskach związanych z zarządzaniem nawet kilkudziesięcioosobowymi zespołami projektowymi oraz prowadzeniu kilku projektów jednocześnie. Zarządzał wieloma dużymi projektami z zakresu HR, finansów i nieruchomości. Na swoim koncie ma zrealizowany z sukcesem jeden z największych w Polsce projektów UE w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA
Poznanie podstawowych zasad prowadzenia projektu zgodnie z PRINCE2, zaznajomienie się z metodyką i terminologią.
Zdobycie wiedzy, jakie przewagi może osiągnąć organizacja realizując projekt wg PRINCE2.
Poznanie schematu podejmowania decyzji w projekcie, dostosowanie metodyki do projektu i organizacji.
Niższe koszty wdrożenia strategii organizacji, dzięki skutecznej realizacji projektów, a także dzięki eliminacji tych projektów, które są nieuzasadnione biznesowo.

CERTYFIKACJA
Egzamin PRINCE2 Foundation daje możliwość uzyskania oficjalnego certyfikatu wydawanego przez PEOPLECERT „PRINCE2® Foundation”. Certyfikat jest międzynarodowym poświadczeniem wiedzy merytorycznej w zakresie stosowania metody PRINCE2 w zarządzaniu projektami i jest wydawany bezterminowo. Egzamin można zdawać w języku polskim lub angielskim.

KOSZTY
*Oferta cenowa specjalna skierowana wyłącznie dla studentów:
Koszt 2-dniowego szkolenia: 850 zł/netto => 490 zł/netto
Koszt egzaminu certyfikującego: 700 zł/netto
Każdy uczestnik szkolenia w ramach poniesionych kosztów otrzymuje materiały szkoleniowe:
wydruk materiałów,
zestawy ćwiczeniowe,
scenariusze ćwiczeń,
brudnopis na notatki,
przykładowe egzaminy PRINCE2® Foundation.

KONTAKT
W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub problemów organizacyjnych prosimy o kontakt z biurem spółki SPIN-US:
telefon: 32 359 20 79