Debata "Czy potrzebne jest państwo prawa?"

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego zaprasza całą społeczność akademicką na debatę "Czy potrzebne jest państwo prawa?" adresowaną do przedstawicieli wszystkich dziedzin nauki. Debata odbędzie się w dniu 30 marca 2017 roku o godz. 11.00 w auli nr 8 ul. Bankowa 11 b, w budynku Wydziału Prawa i Administracji UŚ. W spotkaniu udział wezmą wybitni polscy prawnicy - Pan prof. Stanisław Waltoś oraz Pan prof. Andrzej Zoll. Obecność w czasie debaty pozwoli na udział w ważnej dyskusji na temat, dokonywanych w Polsce, dynamicznych zmian stanu prawnego i ich konsekwencji dotyczących każdego obywatela.