Plan zdjęciowy na WNS

WNS zamienił się dzisiaj w plan zdjęciowy. Studenci II roku Doradztwa politycznego i publicznego realizowali dziś spoty reklamowe promujące Instytut Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UŚ oraz kierunek Doradztwo polityczne i publiczne. Scenariusze spotów powstały w ramach konwersatorium „Telewizyjna reklama polityczna” prowadzonego przez mgr Agatę Olszanecką-Marmolę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom (prof. dr. hab. Mariuszowi Kolczyńskiemu, prof. dr. hab. Sylwestrowi Wróblowi, dr hab. Agnieszce Turskiej-Kawie, dr hab. Małgorzacie Myśliwiec, dr. hab. Waldemarowi Wojtasikowi, dr. hab. Rafałowi Glajcarowi, dr. Markowi Migalskiemu oraz dr Mirosławie Wielopolskiej-Szymurze), studentom oraz operatorowi Kamilowi Niesłonemu. Efekty prac już wkrótce na Naszym kanale Youtube!