V edycja zaawansowanego programu dla wykładowców Szkoła Tutorów Akademickich

Miło nam poinformować, że po bardzo dobrym przyjęciu IV edycji Szkoły Tutorów Akademickich w Katowicach i ze względu na duże zainteresowanie wykładowców tym projektem w marcu 2014 rozpoczynamy kolejną V już edycję prestiżowego programu Szkoła Tutorów Akademickich, zaawansowanego kursu z zakresu tutoringu, który odbędzie się w pięciu miastach w Polsce, w tym również w Katowicach i Krakowie.

Tutoring to nowatorska metoda rozwoju studenta, której wartość doceniło już 300 absolwentów naszej Szkoły Tutorów z terenu całej Polski. Inspirująca wiedza na temat rozwoju i osiągania celów, skuteczne narzędzia do pracy ze studentem, trenerzy i wykładowcy z doświadczeniem edukacyjnym wiodących uczelni (m.in. Oksford, Stanford), pozytywna atmosfera - to wszystko sprawia, że w badaniach satysfakcji uczestników 100 % z nich wyraża zadowolenie z udziału w Szkole Tutorów Akademickich.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami i rekomendacjami uczestników czterech poprzednich edycji Programu w kilku miastach w Polsce. Są one dostępne na naszej stronie internetowej.

Od marca 2014 r. rozpoczynamy V edycję Szkoły Tutorów Akademickich w pięciu różnych miastach: Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi oraz Warszawie. Szczegóły programu przesyłam w załączniku

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej, gdzie można znaleźć więcej informacji o szkoleniu i tutoringu.

Udział w 64 - godzinnej Szkole Tutorów umożliwia otrzymanie Certyfikatu Tutora Akademickiego Collegium Vratislaviense, który otwiera również możliwości współpracy przy oferowanych przez nas programach w Polsce i za granicą.

Zgłoszenia do udziału w Szkole Tutorów Akademickich przyjmujemy do 25 lutego (Kraków, Łódź) oraz 5 marca (Katowice, Wrocław, Warszawa) 2014 roku, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc - już dziś zapraszamy do aplikowania.

Dla osób, które prześlą zgłoszenie do końca stycznia przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki.

Serdecznie zapraszam do udziału
Z wyrazami szacunku,