Rusza SOCJO-KATO Socjologiczny Klub Dyskusyjny!

ZaproszenieKatowicki Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego we współpracy z kawiarnią KATO inauguruje działalność SOCJO-KATO Socjologicznego Klubu Dyskusyjnego. W ramach inicjatywy organizowane będą comiesięczne spotkania, podczas których wraz z socjologami będzie można rozmawiać o zjawiskach ważnych dla wspólnot lokalnych i o problemach więzi obywatelskich, a także o zróżnicowaniach tożsamości i stylów życia uczestników miejskiej przestrzeni.

Pierwsze spotkanie poprowadzi dr Krzysztof Bierwiaczonek – adiunkt w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Śląskiego badający sposoby organizowania i korzystania z przestrzeni miejskiej na Górnym Śląsku.

Spotkanie odbędzie się w środę 25 stycznia 2017 roku o godz. 18.00 w kawiarni KATO. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/634447260073636/