Zaproszenie do udziału w projekcie "Inkubator Innowacji Społecznych. CZAS NA STAŻ"

W związku z działaniem Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w ramach projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. CZAS NA STAŻ” w kategorii STUDENT, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawimy możliwości uczestnictwa w projekcie.

Projekt skierowany jest między innymi do pracowników naukowych, nauczycieli akademickich, studentów oraz samorządów studenckich. Wierzymy, że inicjatywa ta będzie szczególnie interesująca dla Wydziału Nauk Społecznych, ze względu na fakt, iż swoją tematyką obejmuje problem przechodzenia studentów/absolwentów na rynek pracy. Z tego względu zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne, podczas którego omówimy możliwości otrzymania grantu, ale będzie również okazją do skonsultowania swoich pomysłów i wymiany doświadczeń.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2016 roku o godzinie 16:00 w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133).

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronie internetowej Biura Karier.

Zapisy na spotkanie prowadzone są pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu: 32 359 20 32.