Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016

Podobno w województwie śląskim istnieje firma, w której praktykanci nie parzą kawy i nie kserują dokumentów, lecz realizują samodzielne zadania? Znasz ją? Odbyłeś w niej praktykę lub wciąż w niej pracujesz? W takim razie koniecznie zgłoś ją do konkursu na „Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego 2016”!

O KONKURSIE
To już III edycja Konkursu na Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego. W zeszłych latach wspólnie z Wami wybraliśmy i nagrodziliśmy firmy, które realizują praktyki i staże o wysokim walorze edukacyjnym. Jeśli miałeś okazję odbyć praktykę lub staż w organizacji, która troszczyła się o jakość jej organizacji lub jesteś pracownikiem firmy, która wypracowała godne naśladowania standardy organizacji praktyk i staży - to zgłoś ją do Konkursu!

UCZESTNICY KONKURSU
Do Konkursu można zgłosić podmioty gospodarcze (firmy, organizacje, stowarzyszenia i inne instytucje funkcjonujące zgodnie z przepisami prawa polskiego) z województwa śląskiego, które organizują praktyki lub staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym dla studentów.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia firm należy wysyłać do 11 grudnia 2016 r. poprzez formularz on-line dostępny na stronie.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok