ZAPROSZENIE

Zapraszamy do prestiżowej Akademii Dyplomacji prowadzonej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach pod patronatem Ambasady Francji w Polsce.
Oferta skierowana jest do urzędników, dyrektorów, menadżerów, przedsiębiorców, polityków i studentów pragnących poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie szeroko poję-tej dyplomacji.
Spotkania prowadzone są przez ekspertów i wybitnych specjalistów z zakresu dyplomacji, savoir vivre’u, etykiety biznesu i komunikacji.
Program obejmuje m.in.: protokół dyplomatyczny i etykietę menadżera, warsztaty z zakresu sztuki komunikowania, warsztaty międzynarodowe, kulturowe obrazy świat, wizyty studyjne. Spotkania trwają dwa semestry.

Szczegółowe informacje o Akademii znajdują się na stronie: www.akademiadyplomacji.us.edu.pl

Zaproszenie