Dni Otwarte Wydziału Nauk Społecznych

Filmik zapraszający na dni otwarte Wydziału Nauk Społecznych.

W czwartek 13 października 2016 roku na Wydziale Nauk Społecznych odbywać będą się dni otwarte. Program spotkań obejmuje między innymi grę miejską „Katowice XX wieku” prowadzoną na katowickim rynku oraz na deptaku przed rektoratem uczelni, prezentację grup rekonstrukcyjnych przed budynkiem wydziału, turniej wiedzy o życiu społecznym, warsztaty oraz indywidualne sesje coachingowe oraz wykłady na tematy dotyczące etyki w mediach czy też najpilniej strzeżonych sekretów, czyli chorób prezydentów Stanów Zjednoczonych. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach z protokołu dyplomatycznego i savoir-vivre'u, cyklu spotkań „Socjologia pod Więżą Eiffla”, jak również w spotkaniach dotyczących aktywności społecznej i społecznych kampanii. Nie zabraknie prezentacji studenckich kół naukowych, zbiorowego malowania obrazów, pokazu mody inspirowanej motywami regionalnymi oraz konkursów tematycznych i kwizów.

Zobacz program: