Seminarium pt. „Odpowiedzialny design”

30 maja 2016 roku o godz. 12.00 na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach rozpocznie się seminarium pt. „Odpowiedzialny design”, w którym udział wezmą między innymi pracownicy Uniwersytetu Śląskiego”:

• dr hab. Irma Kozina, która wygłosi wykład pt. „Projektant w obliczu wyzwań przyszłości: odpowiedzialność wobec użytkownika designu XXI wieku”,
  • dr Alicja Glutkowska-Polniak, która wygłosi prelekcję pt. „Estetyzacja designu a odpowiedzialność”,
  • dr hab. Mariusz Wojewoda, który wygłosi wykład pt. „Estetyka odpowiedzialności w przestrzeni publicznej”.

Organizatorami wydarzenia są Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Międzynarodowe Centrum Postępu Społecznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Wydział Nauk Społecznych UŚ.

Program seminarium