„Studia…i co dalej?”

Szanowni Państwo,

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości dla osób, które niebawem będą kończyły studia przygotowało cykl wydarzeń zatytułowanych „Studia…i co dalej?”. Projekt „Studia... i co dalej?” z założenia ma pomóc wszystkim niezdecydowanym w podjęciu decyzji, poszukującym – udzielić odpowiedzi na nurtujące ich pytania, zdecydowanym – pomóc zrealizować cel. Projekt obejmuje:
• spotkania informacyjne poświęcone perspektywom zawodowym,
• szkolenia z kompetencji miękkich prowadzone przez specjalistów z Biura Karier UŚ oraz
• szkolenia dotyczące tworzenia modeli biznesowych, prowadzone przez specjalistów
  z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Najbliższe spotkania i szkolenia odbędą się na Wydziale Filologicznym w Katowicach w dniach 6 i 8 kwietnia br. Harmonogram pozostałych wydarzeń dostępny jest tutaj.