Seminarium: Jakość życia – uwarunkowania, kryteria, czynniki przeobrażeń

Zapraszamy 19.11.2015, od godziny 9.00  na seminarium organizowane przez Międzynarodowe Centrum Postępu Społecznego UŚ. Celem spotkania jest rozmowa i wymiana opinii na temat jakości życia mieszkańców Europy – w wymiarze lokalnym i globalnym. Namysł nad jakością życia jest ważny w kontekście, rozwoju nowych technologii, bezpieczeństwa, nowych sposobów komunikowania, podnoszenia jakości życia mieszkańców Europy, wyrównywania szans cywilizacyjnych.

Osoby, które między innymi wezmą udział w seminarium:
Prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś - Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
Prof. dr. sc. Vlado Šakić - Director Ivo Pilar Institute of Social Sciences from Zagreb (Chorwacja)
Prof. zw. dr hab. Wiesław Kaczanowicz - Dziekan Wydziału Nauk Społecznych
Prof. zw. dr hab. Ryszard Janikowski (GWSH-Katowice)
Prof. dr sc. Vine Mihaljević (Ivo Pilar Institute of Social Sciences)
Dr sc. Vinicije Lupis, (Ivo Pilar Institute of Social Sciences)
Prof. dr dr Heinrich Badura (Bundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft z Wiednia w Austrii, Honorowego Profesora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach)

Miejsce: sala posiedzeń Rady Wydziału WNS, ul. Bankowa 11