Szkolenie BK: Przemawianie & efektywne techniki komunikacyjne

Umiejętność właściwego i skutecznego przemawiania to prosta droga do SUKCESU – umiejętność nr 1 w dzisiejszych czasach! Czy wiesz jak wiele możesz osiągnąć poprzez komunikacje? Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak ważna jest mowa ciała? Czy potrafisz wykorzystać potencjał komunikacji niewerbalnej?
Weź udział w warsztatach "Przemawianie & efektywne techniki komunikacyjne" i przekonaj się jak zaskakująco proste, ale celnie wymierzone środki przekazu mogą zahipnotyzować Twoich słuchaczy i rozmówców! Szkolenie odbędzie 26 maja br. w godzinach 15.30 - 19.00 w sali 133 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Czytaj więcej.