Szkolenie "Twój czas"

Biuro Karier oraz Capgemini zapraszają do udziału w szkoleniu "Twój czas", które odbędzie się 24 kwietnia 2015 r. w godz. 10:00 - 15:00. Szkolenie zorganizowane jest w ramach projektu Capgemini Challenge. Capgemini Challenge to unikalny cykl szkoleń i warsztatów prowadzonych przez ekspertów Capgemini.
Program szkolenia:
- Zarządzanie sobą w czasie
- Matryca Eisenhowera
- Priorytetyzacja zadań
- Work-life balance
- Time management
Termin warsztatu: 24 kwietnia 2015 r. Czas warsztatu: 10:00 - 15:00 Miejsce warsztatu: sala 133, rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice ul. Bankowa 12 (parter)
Zapisy na warsztat są przyjmowane pod numerem tel. 32 359 20 32 albo w Biurze Karier UŚ od dnia 17 kwietnia br. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Dla wszystkich uczestników przewidziany jest upominek oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu!